Loading...

O nás

Ruční myčka aut Kadaň - Lukáš fišer

RMA Kadaň - Lukáš Fišer

Celé to začalo v roce 2006, kdy jsem ještě nevěděl o mytí aut vůbec nic. Přesto vzniknul nápad, otevřít v Kadani ruční mytí aut, které zde nikde nebylo a v širším okolí jen velmi zřídka. Vše jsme tedy vyřídili a začali. Přesněji řečeno začali rodiče, já jsem byl jen nadšený brigádník.

Postupem času jsem si práci velmi oblíbil a začal se jí věnovat naplno. Měl jsem pocit, že nastavená úroveň není špatná, ale pořád bylo co zlepšovat. Časem jsem se do práce zbláznil tak, že jsem celý podnik převzal a začal vylepšovat zázemí, studovat technologie a výsledky práce posouvat na vyšší level.

Dnes dělám svou práci již 10. rokem a konečně se dostávám na úroveň, jakou jsem vždy chtěl. Není to konec, řekl bych spíš další začátek, protože důležité je se pořád posouvat vpřed a zvyšovat nastavenou laťku.

Vybavením, zázemím a nabídkou služeb jsme dnes na vysoké úrovni. Děláme vše s láskou a ke každému vozu přistupujeme tak, jako by to byl náš vlastní. Máme za sebou nespočet školení, kurzů, zkoušíme nové technologie, pracovní postupy i chemii. Myslím si, že člověk se stejně naučí nejvíce praxí a té, si myslím, že za těch pár let, co jsme na trhu, máme dost.

Při čištění provádíme vše, na co si jen dokážete vzpomenout. Disponujeme vybavením jako jsou zvedáky, parní čističe, extraktory čalounění a vysavače. Dále několika druhy profesionálních leštiček, pracovních a kontrolních lamp, širokou škálou špičkové chemie a dalším nepřeberným množstvím pomůcek důležitých k dosažení perfektního výsledku.

Dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Postarat se umíme o interiér, exteriér, motor i podvozek všech vozů a to od velikosti Smart Fortwo až po VW Crafter. Díky kombinaci zvedáků, kterými disponujeme, se speciálně zaměřujeme na mytí a impregnaci podvozků.

Ano, máme pracovní dobu, ale jsme schopni se přizpůsobit. Na čase nám nezáleží.

Na webu si můžete přečíst základní informace, prohlédnout fotografie, videa a přečíst komentáře. Nejlepší je ale zastavit se i se svým vozem přímo u nás a dohodnout se individuálně. Konzultace s klientem je pro nás důležitá. Cena každého vozu se liší. Vždy jde o velikost vozu, míru znečištění a zvolenou cestu čištění, proto není možné stoprocentně určit konečnou cenu dopředu. Vždy ale předem dostanete předběžnou kalkulaci.

Auta jsme schopni přivézt a odvézt zpět ke klientovi. Můžete u nás platit platebními kartami i kartami CCS. Práci děláme s radostí a nadšením, vážíme si každého zákazníka a těšíme se na další spolupráci. Váš tým RMA.


NAŠE POSLEDNÍ PRÁCE

Práci děláme s radostí a nadšením, vážíme si každého zákazníka a těšíme se na další práci. Váš tým RMA.
  • EXTERIÉR
  • EXTERIÉR
  • EXTERIÉR
  • INTERIÉR

kde nás najdete

Zavolejte nám
+420 722 221 663
Adresa
Královský vrch, Kadaň